Фармаконагляд

Фармаконагляд – сукупність наукової та практичної діяльності, яка полягає у виявленні, оцінці, розумінні та попередженні несприятливих негативних наслідків або будь-яких інших проблем, пов’язаних з лікарськими засобами. Здійснення нагляду за безпекою лікарських засобів при їх застосуванні є одним з основних напрямків у реалізації національної політики в усіх країнах світу.
ATIS Pharma має команду досвідчених фахівців які спроможні виконувати покладені зобов’язання з фармаконагляду в режимі 24/7.
Основними об’єктами спостереження системи фармаконагляду є побічні реакції лікарських засобів та випадки відсутності ефективності лікарських засобів при їх медичному застосуванні. Застосування лікарських засобів передбачає, що їх терапевтична дія повинна відбутися, але при цьому можуть виникнути побічні реакції. Останні зумовлені фармакологічними властивостями діючої речовини препарату, його складовими компонентами або особливостями відповіді організму на його введення. Фармаконагляд спрямований на виявлення небезпек, пов’язаних з фармацевтичними продуктами, та мінімізацію будь-якої шкоди для пацієнтів, пов’язаної з медичним застосування препаратів.
Ефективність та безпека продуктів компанії ATIS Pharma та наших партнерів є найвищим пріоритетом для забезпечення пацієнтів якісними лікарськими засобами.
В разі виявлення будь-яких побічних реакцій при застосуванні лікарських засобів компанії ATIS Pharma просимо якнайшвидше сповістити нас про цей випадок.
При звернені слід підготувати інформацію, яка буде потрібна для швидкого реагування на несприятливу подію командою ATIS Pharma:

Дані відправника (хто надає повідомлення)

  • Прізвище, Ім’я та По-батькові
  • Контактний номер телефону
  • E-mail:
  • Інформація про відправника (пацієнт/представник пацієнта, медичний працівник, тощо)

Інформація про пацієнта

  • Шифр пацієнта (перші літери прізвища, імені та по-батькові; наприклад, пацієнт Антоненко Антон Іванович, шифр пацієнта – ААІ)
  • Дата народження
  • Стать
  • Лікування (стаціонарне, амбулаторне, самолікування, невідомо)
  • Важлива медична інформація (діагноз, супутні захворювання, алергія, вагітність)
Зв'язатися з нами Ви можете за наступними контактами: АТІС ФАРМА
Вулиця Козацька 122, офіс 100, 03022, Київ, Україна 03022
pharmacovigilance@atispharma.com або залишити заявку на сайті
Залишити заявку
ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

Залиште ваш запит

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом та відповімо на існуючи запитання.